עורך דין רשלנות רפואית

כאשר אנו מתמודדים עם מחלות ובעיות רפואיות, אנו פונים לעזרתם של הרופאים ובתי החולים. אנו מצפים שהם יזהו את מקור הבעיה ויעניקו לנו את הטיפול הנכון. אך לצערנו הרב ישנם מקרים של רשלנות רפואית, כלומר מקרים של רופאים אשר התרשלו בביצוע תפקידם וכתוצאה מכך גרמו למטופל לנזק. הנזקים של רשלנות רפואית יכולים להיות פגיעה בתפקוד האישי, פגיעה באיכות החיים, פציעות שונות ואפילו מקרים של מוות. אנו מאחלים לכולם בריאות וטיפול מידיהם של רופאים מקצועיים, אך לצערנו בחיים ישנם מקרים בהם אנו נזקקים לעורך דין רשלנות רפואית.

עורך דין רשלנות רפואית

לא כל מקרה שבו אינכם מרוצים מהטיפול או תוצאותיו הוא אכן רשלנות רפואית. הרופאים משתמשים בשיטות אבחון וטיפול על פי סטנדרטים מקובלים, על מדיניות בתי החולים, משרד הבריאות והחקיקה

בנושא – אם אינכם מרוצים מהטיפול או תוצאותיו אין זה אומר שהרופא התרשל בתפקודו.

מבחינת החוק, כל מי שהוסמך לעריכת דין יכול לייצג לקוחות בתביעות של רשלנות רפואית, אך בפועל זה הרבה יותר מורכב מכך. הוכחה של רשלנות רפואית היא אינה דבר פשוט והיא דורשת עבודה עם עורך דין המתמקצע בנישה זו ומכיר את דיני הרשלנות הרפואית ופסקי דין רשלנות רפואית אשר הם בעצמם יכולים להיות חלק מהקייס המשפטי. הסתמכות על רשלנות רפואית פסקי דין היא דבר מאוד חשוב בתחום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *